Ordförande

Namn Conny Wallon
E-post conny.wallon@regionostergotland.se
Arbetsplats Univeristetssjukhuset i Linköping

Vice ordförande

Namn Pamela Buchwald
E-post pamela.buchwald@skane.se
Arbetsplats Skånes Universitetssjukhus, Malmö

Vetenskaplig sekreterare

Namn Kalle Landerholm
E-post kalle.landerholm@rjl.se
Arbetsplats Ryhovs sjukhus, Jönköping

Kassör
Namn  Niklas Magnusson
E-post  niklas.magnusson@regionvarmland.se
Arbetsplats  Centralsjukhuset Karlstad
Övrig ledamot

Namn Lana Ghanipour
E-post  lana.ghanipour@akademiska.se
Arbetsplats Akademiska sjukhuset Uppsala

Övrig ledamot, hemsidesansvarig

Namn Elinor Bexe Lindskog
E-post elinor.bexe-lindskog@suregry.gu.se
Arbetsplats Sahlgrenska Universitetssjukhus /Östra, Göteborg

Övrig ledamot

Namn Deborah Saraste
E-post  deborah.saraste@regionstockholm.se
Arbetsplats Södersjukhuset Stockholm